Aby torty a zákusky, ktoré pripravujete, vyzerali klasicky a esteticky a pritom na hostí stále zapôsobili, aplikujte na ich povrch tieto čokoládové špirálky. Čokoládové posypy sú skvelým riešením, keď chcete zdôrazniť chuť vášho čokoládového dezertu alebo ju len jemne zvýrazniť. Ide o produkt, vďaka ktorému bude aj ten najjednoduchší koláč vyzerať lahodne a navyše bude obohatený o ďalšiu chuť. Čokoládové špirálky, ako každá iná sladká dekorácia tohto typu, sú skvelým nápadom na dochutenie tortu, pohárov, zákuskov alebo cupcakeov. Čokoládové špirálky chutnajú skvele aj so šľahačkou a akoukoľvek príchuťou zmrzliny.
Balenie obsahuje: 70 g
kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor E322 (slnečnicový lecitín), prírodná vanilková aróma. Obsah kakaovej sušiny min. 52 %.
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2171 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 518,8 kcal |
| Tuk | 31,5 g |
| - z toho nasýtených | 19,5 g |
| Sacharidy | 49,4 g |
| - z toho cukry | 46,3 g |
| Bielkoviny | 5,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Česká republika
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Čokoládové ozdoby a dekorácie |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217871086 |
| Kód produktu | DR-5902-70 |